Фабрика дверей Власт, двери Власт

Броньовані двері термоскло

Броньовані двері термосклоЗараз на підприємствах, діяльність яких пов'язана з високою вогненебезпекою, встановлюють в приміщеннях двері спеціального призначення - броньовані двері термоскло. Термоскло, завдяки своїм особливим якостям, не зможе розплавитися або пошкодитися від високих температур. Саме такого ефекту хочуть домогтися її власники.

Безпека приміщень, особливо, якщо це лабораторії, цехи, склади з вогненебезпечними речовинами, повинна бути на належному рівні. Цю умову можна виконати тільки тоді, коли встановлені броньовані двері термоскло.

Двері високої якості, якщо вони не термостійкі, не будуть ефективними і не захистять будівлю від поширення вогню у випадку пожежі. Саме для цього на склад, в офісні, технічні і виробничі приміщення радять встановити броньовані двері термоскло. Таким чином, всі приміщення будуть надійно ізольовані від можливого поширення вогню.
Двері з термоскла не тільки ефективні в плані вогнетривкості, але ще мають естетичний зовнішній вигляд, виглядаючи досить солідно. Якщо Ви надумаєте поставити броньовані двері термоскло в свій офіс, вони будуть виглядати дуже шикарно.
Вартість такого виробу на фірмі «Власт» цілком доступна і прийнятна. Ми виконуємо замовлення швидко і Вам не доведеться довго чекати. Хочете замовити броньовані двері термоскло у нас? Двері з вогнетривкого скла - це найкраще рішення для Вашого підприємства.
Піклуючись про безпеку своїх приміщень, кращим буде заздалегідь замовити і встановити броньовані двері термоскло. Виробництво, рівно як і установку, ми беремо на себе.