Фабрика дверей Власт, двери Власт

Броньовані двері зі склом

Броньовані двері зі скломЯкщо двері броньовані, це зовсім не означає, що вони повинні бути похмурого сірого кольору без будь-яких декоративних елементів і так далі. Навіть такі двері, головною функцією якої є захист від недоброзичливців, можуть бути красивими і навіть вишуканими. Наприклад, можна замовити для будинку або квартири броньовані двері зі склом. Віконце в дверному полотні зробить загальний вигляд конструкції більш легким і привабливим. Воно може бути різного розміру, форми, кольору. Дуже красиво виглядають невеликі матовані віконця. Хоча прозорі більш функціональні, так як не заважають огляду.

Броньовані двері зі склом не обов'язково будуть більш вразливими, як думає багато хто. Скло може бути, по-перше, протиударним, тобто таким, яке розбити дуже важко або навіть неможливо. Якщо скло звичайне, його часто доповнюють кованою решіткою. Решітка сама по собі може бути декоративним елементом. За рахунок гарної кованої решітки броньовані двері зі склом найчастіше стають тільки кращими. На нашому сайті можна подивитися приклади таких конструкцій і переконатися в їх вишуканості. В якості переконатися теж не складно. Сертифікати відповідності представлені теж на нашому сайті. Вся наша продукція гідна уваги.

Якщо потрібні гарні і на сто відсотків надійні броньовані двері зі склом, звертайтеся на нашу фабрику!


Ви зможете вибрати найбільш підходящі по дизайну і характеристикам броньовані двері зі склом. Наш асортимент досить великий і різноманітний, тому вибирати дійсно є з чого. Ми також прислухаємося до Ваших побажань щодо оформлення, врахуємо всі зауваження і прохання.

Броньовані двері зі склом – те, що Вам потрібно в даний момент? У нас напевно знайдуться підходящі. Телефонуйте!